EMPORIO ARMANI – Ж Фармерки

15.990 ден 12.792 ден

ultra high waist, super skinny fit

Нема на залиха

SKU: 6K2J642DI7Z-0942 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 74%Памук 13%Модал 13%Еластин