EMPORIO ARMANI – М Фармерки

13.990 ден 8.394 ден

98%Памук 2%Еластин

Нема на залиха

SKU: 6H1J101DM9Z-0005 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 98%Памук 2%Еластин