EMPORIO ARMANI – Ж Фармерки

12.890 ден

98%Памук 2%Еластин

Нема на залиха

SKU: 6H2J202D9NZ-0941 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 98%Памук 2%Еластин