24.590 ден

72%ВИСКОЗА 28%ПОЛИЕСТЕР

Нема на залиха

SKU: 6H2AT62M21Z-0926 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 72%Вискоза 28%Полиестер