36.990 ден

56%Полиестер 44%Вискоза

Нема на залиха

SKU: 6H2A802NMBZ-0999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 56%Полиестер 44%Вискоза