44.390 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 01B51P01P50-0999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа