5.990 ден

Нема на залиха

SKU: 627920CC990-00035 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук