44.390 ден

75%ВОЛНА 25%ПОЛИАМИД 100%ВИСКОЗА

Нема на залиха

SKU: 9NL11T92700-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капути
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 75%Волна 25%Полиамид 100%Вискоза