13.790 ден
6.895 ден

Kоличина:
SKU: 6K1CD41NZRZ-F611 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Сива
Големина S, M
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук