12.990 ден

Нема на залиха

SKU: 3K1CP51NXTZ-F955 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 98%Памук 2%Еластин