43.390 ден
21.695 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 01R55P01P54-922 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Големина 50, 54, 58
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа