33.990 ден
16.995 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3L1B871NDEZ-F948 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Големина 48, 50, 52
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 85%Полиестер 15%Еластин