29.990 ден
14.995 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3L1BB41NDHZ-F312 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Сива
Големина 52, 56
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер