10.390 ден

Regular fit

Kоличина:
SKU: 8N1FB51JPTZ-0100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Бела
Големина L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 96%Памук 4%Еластин