8.190 ден

Kоличина:
SKU: 8N1TR11JRGZ-0100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Бела
Големина XS, S, M, L, XL, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук