9.490 ден

Нема на залиха

SKU: 8N1F971JUVZ-0999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 30%Памук 70%Лиоцел