1.290 ден

Сет од два пара чорапи во бела и црна боја

Нема на залиха

SKU: 3062282R300-00911 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 84%Памук 15%Полиамид 1%Еластин