1.390 ден

Сет од 3 пара чорапи.

Нема на залиха

SKU: 3000082R254-16510 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 65%Памук 33%Полиамид 2%Еластин