EMPORIO ARMANI – М Долна облека

3.490 ден
2.792 ден

Сет од 3 машки боксерки во различна боја.

Исчисти
Kоличина:
SKU: 1116252R722-12921 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Долна облека
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Големина XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук