EMPORIO ARMANI – М Долна облека

3.790 ден

Сет од 3 машки боксерки во различна боја.

Нема на залиха

SKU: 1113572R723-13721 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Долна облека
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин