EMPORIO ARMANI – М Долна облека

3.490 ден

Сет од 3 машки боксерки во различна боја.

Kоличина:
SKU: 1113572R715-96535 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долна облека
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Големина L
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин