15.490 ден 7.745 ден

Нема на залиха

SKU: 3L1MFP1JHSZ-0947 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 76%Памук 18%Полиестер 6%Еластин