EMPORIO ARMANI – М Фармерки

15.490 ден
9.294 ден

Slim fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3L1J061DJQZ-0942 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Сина
Големина 30, 34, 38
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 99%Памук 1%Еластин