EMPORIO ARMANI – М Фармерки

16.990 ден
8.495 ден

Slim fit

Kоличина:
SKU: 3L1J061DX3Z-0942 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Сина
Големина 38
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 99%Памук 1%Еластин