EMPORIO ARMANI – М Фармерки

12.890 ден
7.734 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3L1J161DY4Z-0941 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Големина 29
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 90%Памук 8%Полиестер 2%Еластин