12.890 ден
7.734 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3L1C861NPBZ-F938 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Големина XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 98%Памук 2%Еластин