8.490 ден 5.094 ден

Нема на залиха

SKU: 3L1TFB1JUVZ-0575 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 70%Лиоцел 30%Памук