9.590 ден 4.795 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: 3L1FAQ1JPTZ-0344 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 96%Памук 4%Еластин