6.990 ден 3.495 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: 3L1TFD1JPZZ-0357 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црвена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук