8.590 ден

Regular fit

Kоличина:
SKU: 8N1FB41JPTZ-0999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Големина XXL, XS, S, M, L, XL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 96%Памук 4%Еластин