11.990 ден
7.194 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3L1FAJ1JCUZ-F166 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Големина S, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 70%Лиоцел 30%Памук