7.690 ден

Kоличина:
SKU: 6L1T731JUVZ-0101 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Бела
Големина S, M, L, XL, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 70%Лиоцел 30%Памук