8.490 ден
5.094 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3L1TFJ1JSAZ-0948 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Сина
Големина M, L, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук