EMPORIO ARMANI – М Мокасини

15.590 ден

Нема на залиха

SKU: X4B124XF188-B0002 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Мокасини
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа