EMPORIO ARMANI – М Паричници

7.490 ден 5.992 ден

Нема на залиха

SKU: Y4R168YLA0E-81072 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 10,5 × 1,5 × 9 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер