15.590 ден
9.354 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: X4X289XM499-Q830 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Големина 40, 42, 42.5, 43, 43.5, 44
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер