15.790 ден
9.474 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: X4X554XM990-Q802 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Бела
Големина 44, 45.5
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа