12.233 ден

Kоличина:
SKU: X4X570XN010-Q475 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Големина 41.5, 42
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100% Кожа