19.990 ден
11.994 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: X4X264XM670-K568 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Големина 45.5
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа