13.990 ден
8.394 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: X4X537XM678-Q827 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Големина 41,5, 42.5, 43.5, 45
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер