5.790 ден

Нема на залиха

SKU: 2317722R451-06935 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Пешкири
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии 100 × 170 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук