EMPORIO ARMANI – М Шорцеви за капење

4.990 ден

Нема на залиха

SKU: 2117562R422-06935 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви за капење
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиамид