VERSACE JEANS COUTURE – М Маици

12.990 ден
6.495 ден

Kоличина:
SKU: Не е достапно Категорија Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Маици
Големина XXL, S, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук