EMPORIO ARMANI – М Шорцеви за капење

5.690 ден
3.414 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 2117402R481-00173 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви за капење
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црвена
Големина 50, 56
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер