5.790 ден 3.474 ден

100%Памук

Нема на залиха

SKU: 6H1TH21JDXZ-0920 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Памук