7.390 ден

100%Памук

Нема на залиха

SKU: 6H1TM31JSHZ-0966 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Памук