9.590 ден

Нема на залиха

SKU: 3K1TCA1J11Z-0101 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 94%Памук 6%Еластин