6.490 ден

Нема на залиха

SKU: 3K1TE31JSHZ-0920 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук