5.890 ден

Нема на залиха

SKU: 3K1TE61JSHZ-0306 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук