7.990 ден

Нема на залиха

SKU: 3K1FA71JTKZ-0921 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук